Кожна жінка мріє якомога довше зберегти свою молодість, щоб радувати своєю красою себе кохану і зачаровувати оточуючих чоловіків. Але далеко не всі жінки знають, як цього домогтися. Сьогодні ми розкриємо основні секрети молодості, якими користуються найуспішніші жінки планети.

Як зберегти молодість і красу

У першу чергу варто звернути пильну увагу на ваше харчування і роботу травної системи. Від правильної діяльності кишечника і шлунку залежать майже всі функції організму. Тому правильне харчування – це головний чинник збереження здоров’я і продовження молодості. Ігнорувати його не можна ні в якому разі.

Намагайтеся вживати в їжу якомога більше свіжих фруктів і овочів, що містять достатню кількість мінералів і вітамінів, але в теж час обмежте себе в борошняної продукції, що погано впливає на роботу кишечника. На сніданок і вечерю найкраще їсти каші і різні салати, а з напоїв переважніше всього чай.

Газовану воду радимо виключити з вашого раціону, тому що добавки і велика кількість вуглекислого газу в ній вкрай негативно діють на слизову шлунка, провокуючи розвиток гастриту і виразки. Для збереження молодості і пружності шкіри слід щодня випивати не менше восьми склянок чистої води. Достатня кількість рідини в організмі дозволяє легко боротися з проявами сухості шкіри, додає їй еластичності і згладжує зморшки.

Кип’ячена вода для цих цілей не бажана, так як в процесі кипіння розтрачує всі позитивні властивості через порушення молекулярних зв’язків. Найкраще пити очищену воду з природних мінеральних джерел або ж самостійно готувати талу воду.

Корисні поради щодо збереження молодості та краси

Важливим чинником збереження молодості є здоровий сон. Намагайтеся дотримуватися стабільного розпорядку дня і спіть не менше восьми годин на добу. Хороший сон сприяє відпочинку всіх органів вашого тіла, позбавляє від стресових проявів, додає свіжості, бадьорості і сил.

Негативно впливає на збереження молодості недолік свіжого повітря. Намагайтеся не користуватися особистим та громадським транспортом, а робіть якомога більше піших прогулянок. Для цієї мети бажано виїжджати за місто або на худий кінець відвідувати міський парк. Пам’ятайте, рух – це життя!

Всім відомо, що наші дівчата у всі часи вважалися найкрасивішими, але далеко не кожен знає, що допомагало нашим бабусям і прабабусям зберігати свою молодість на довгі роки. А відповідь проста: всі вони регулярно відвідували лазню, де від душі парилися березовим чи хвойним віником.

Справа в тому, що через шкіру виходить дуже великий обсяг накопичених організмом токсинів і шлаків, а під час банних процедур пори нашої шкіри розширюються, відмінно чистяться, що сприяє кращому виведенню шкідливих речовин з організму. Найважливішим аспектом збереження краси та молодості є здоровий спосіб життя.

Якщо ви серйозно маєте намір на довгі роки зберегти свою красу, то вам просто необхідно відмовитися від усіх шкідливих звичок раз і назавжди, інакше всі старання будуть марними, так як алкоголь і тютюн навіть у малих кількостях зводять нанівець всі зусилля, зроблені в рамках вищеописаних рад.

Алкоголь і тютюн надають згубний вплив на зовнішню красу, заподіюють істотну шкоду внутрішнім органам і значно вкорочують тривалість життя. І останнє. Пам’ятайте, що без гарного настрою краси не буває, так що намагайтеся частіше посміхатися, радувати оточуючих і себе своїм позитивним емоційним настроєм, говоріть оточуючим якомога більше приємних слів і зберігайте молодість душі. Всього вам доброго!