Красива жінка – це в першу чергу доглянута і вихована Леді. Дама «з великої літери», граціозна, розумна, з прекрасним смаком, не балакуча, не вульгарна, яка не має поганих звичок. Її ніколи не назвуть Танькою. Вона завжди і для всіх – Тетяна Іванівна. Хочеш знати як стати красивою і доглянутою Леді? Тоді ласкаво просимо в нашу школу!

Почни зі свого імені

Ім’я дається людині при народженні й носить він його все життя. Часто можна чути як дівчата представляючись каверкают свої «природне» ім’я, називаючись «Ларісик», « КаТЕНКА», «Светусик». Що відчуває при цьому співрозмовник? Розумна людина відразу розуміє – мадам або хоче виглядати молодше, доступніше, дурніше, або соромиться свого імені. Некрасивих імен не буває, бувають жінки, які не вміють його гідно носити.

Як позбутися від даного комплексу? Вимовте своє прекрасне ім’я вголос, прочитайте його історію, згадайте відомих жінок, яких назвали так само. Наприклад, Лариса! Звучить просто чудово! А тепер уявіть собі Ларису Доліну, яка при знайомстві кокетливо простягає ручку і, кривляючись, називає себе « Ларіскою». Фі…

Терміново переодягайся

Чтоби стати красивою і доглянутою потрібно навчитися красиво і зі смаком одягатися. Красиво – не означає дорого. Будь-який одяг, якщо він до лиця, прикрашає жінку. Якщо не знаєш, як одягтися, подивися модні картинки. До будь-якої Леді ідеально підходить чиста блузка класичного покрою, спідниця-олівець помірної довжини, туфлі на шпильці.

Влітку, на пляж, можна надягати будь-які сарафанчики, відкриті шифонові сукні, короткі спіднички або шортики укупі з топиком. У спеку за таку легковажність ніхто не засудить. Проте виходити на вечірню прогулянку в такому вигляді Леді не рекомендується. Краще надіти легке плаття з напівпрозорою накидкою, що закриває плечі, сукня-футляр або гарний річний комплект, що складається з вільної спідниці і ошатної кофтинки.

Якщо хочеш виглядати красивою і доглянутою, ніколи не з’являйся на людях у старому, скошеному або брудному взутті. Нехай на ногах будуть нові туфлі за рубль, ніж старі, нехай і найдорожчі. Про «шльопанці» забудь назавжди – це взуття годиться тільки для лікарні, та й то, у випадках, коли «зовсім трохи залишилося».

Взуття справжньою Леді – красиві туфлі на акуратному каблучку, якісні «балетки», облягаючі ногу чобітки. Колготки і панчохи можна носити тільки тілесного кольору і чорні. Моделі з малюнком, сіточкою, неприродних кольорів випускаються для дівиць із відокремлених сіл.

А тепер займемося промовою. Говори мало, по справі, спокійно і тільки про те, про що знаєш напевно. Не спотворювати слова, правильно ставити наголоси, складні слова пропускати. Не використовуй простонародних, малозрозумілих, вульгарних і сленгових слів. Стеж за голосом, мімікою, жестами. Ніколи не ховай від співрозмовника очі, не соромся і не роби ацент на маніри. Тримай себе з гідністю – це головне правило красивої і доглянутої дівчини, яка бажає стати істинної Леді.

Не можна наслідувати когось, розмовляти неприродним «мультяшним» голосом, вживати «дешеві» слівця, інакше навіть найстильніший одяг не врятує. Перші твої слова «пипець» або «ага» перетворить красиву і доглянуту даму в «гламурний колгосп».

Основні правила краси

На жаль, поняття краси у багатьох дам впирається в наведення «марафету». Молоденькі дівчата приділяють більше уваги просто макіяжу, забуваючи про те, що їх свіжість потребує не стільки косметики, скільки у догляду та уваги. Жінки постарше ратують за стрункість фігури, не дуже піклуючись про зниження постійних фізичних і моральних перевантажень.

Для того, що б стати красивішою, дівчатам і жінкам незалежно від віку потрібно враховувати ряд обставин:

Свіжість і привабливість легше забезпечувати при дотриманні режиму. Це стосується як розпорядку сну і відпочинку, так і регулярності догляду за собою. Вибравши відповідні процедури для поліпшення своєї зовнішності їх потрібно виконувати так само регулярно, як приймать ліки при курсовому лікуванні.

Корисно пам’ятати, що зовнішня привабливість жінки багато в чому залежить від внутрішнього благополуччя організму. Проблеми травлення або обміну речовин дуже скоро позначаються на стані шкіри, трохи пізніше – на волоссі і нігтях. Тому, купуючи засоби для проблемної шкіри, одночасно сходіть до дієтолога або гастроентеролога. Виконання рекомендацій фахівців позначиться на стані зовнішності трохи пізніше, але зате напевно.

Так само на зовнішності помітно і вплив психологічного фактора. Якщо жінка постійно відчуває тривогу і занепокоєння, несе навантаження не тільки фізичне, але й нервове, то виглядати привабливо їй стає в рази складніше. Уміння викидати з голови зайві на сей момент проблеми, не хвилюватися про те, на що не можна вплинути, дають куди більше шансів зберегти молоду зовнішність, ніж зусилля майстрів косметології.

Постарайтеся зробити свій добовий розпорядок якомога більш стабільним. Навіть «нічний» спосіб життя, коли більша частина робочих навантажень припадає на темний час доби, менш шкідливий для зовнішності, ніж «плаваючий» режим роботи, особливо, якщо зміна добового розпорядку відбувається часто.

Як стати красивою і привабливою

Доглянута шкіра немов світиться, має гарний рівний тон, виглядає відпочившою. Щоб стати найкрасивішою і дуже привабливою прислухайтеся до наступних порад.

Для початку зверніть увагу на проблемні для всіх жінок ділянки шкіри – шия, кисті рук, шкіра біля очей і рота схильні до впливу будь-яких негативних факторів сильніше і саме вони в першу чергу починають видавати вік. З цією метою бажано починати піклуватися про ці ділянки ще до того, як на них позначиться вік або спосіб життя. У тому ж випадку, коли на обличчі почалося помітне прояв зморшок, треба почати активну боротьбу з ними, постаравшись з’ясувати причини.

Мімічні зморшки можуть посилювати:

звичка гримасувати при розмові і роздумах;
незручні, часто сповзаючі окуляри;
звичка спати на боку або навіть на животі, підпирати рукою щоку, сильно масажувати обличчя;
зловживання курінням, так як в цьому випадку сохне і грубіє шкіра, гостріше відчувається сезонна нестача вітамінів;
зловживання алкоголем, адже часте розширення судин неминуче веде до одряблення з причини розширення глибокого шару епідермісу і підшкірної клітковини. Для зняття цих проблем буде потрібно тривале комплексне лікування.

Що стосується шиї, до неї відносяться приблизно ті ж правила, що й до лиця. Слід уникати неправильної постави, звички затискати телефон плечем, по можливості необхідно робити регулярно легкий масаж шкіри і використовувати тонізуючі і зволожуючі засоби – все це допоможе зберігати свіжість і загальну привабливість.

Що стосується рук, правило працювати по домашньому господарству або на земельній ділянці в рукавичках придбати ніколи не пізно. А регулярне відпарювання і відтирання грубої шкіри з наступним.

Ні за яких умов не варто забувати, як важлива для жіночого вигляду правильна постава. Не дарма багато аутотренінгів включають в себе прийом позиціонування себе як «Леді». Жінка, яка ходить і сидить, як Леді справить куди більше враження, ніж та, яка усвідомлює себе просто «Ларисик» або «Танюсик».