Секрети успішноi засмаги

Літню засмагу зникає ще більш стрімко, ніж саме літо пролітає перед нашими очима. Однак лише 5 простих правил допоможуть його зберегти максимально довго.


Регулярно відлущує шкіру Після кількох днів під сонцем ваша шкіра, безсумнівно, буде пошкоджена ультрафіолетовими променями, в результаті чого на її поверхні утворюється скупчення мертвих клітин шкіри. Немає нічого кращого регулярного відлущування, щоб забруднення усувалися, а загар залишався. Незважаючи на всю красу цього методу, потрібно бути обережними, щоб не пошкодити і не погіршити стан шкіри. Якщо проводити процедуру відлущування раз в день або, як мінімум, раз на три дні, то шкіра буде виглядати свіже, стане більш м’якою, гладкою і приємною для подальшого зволоження.

Максимальне зволоження
Зволоження — це ключ до підтримки бездоганного засмаги. У той час як хтось вважає за краще спеціальні креми після засмаги, жирний шар зволожуючого крему надасть такий же ефект. Для зволоження наступного рівня можна задіяти масло, яке завдяки легкій текстурі проникає в клітини шкіри на більш глибокому рівні і продовжує інтенсивність засмаги. З метою ще більше оптимізувати сяйво і стійкість засмаги, рекомендується використовувати зволожуючий гель для душу.

Їжте правильну їжу
При підтримці бездоганного засмаги харчування відіграє основну роль. Деякі продукти мають такий же ефект, як і автозагар, стимулюючи природну засмагу шкіри. Так, продукти багаті бета-каротином і вітаміном Е мають все, що потрібно для золотистого кольору шкіри, а диня, морква, помідори і горіхи — хороші приклади таких продуктів.

Потримайте себе під сонцем! Навіть якщо сонячного світла мало, все одно дайте йому вас пригріти (використовуючи SPF, звичайно ж). Недовгі 15 хвилин в день все ще забезпечать підтримку засмаги і сяйво шкіри.

Використовуйте автозагар
Остаточний варіант — використовувати крем для автозагара. Все-таки це ідеальне рішення для рівного і бездоганного засмаги з мінімальними зусиллями.