Тендерна система внесла свої корективи в безліч сфер державних структур. Зараз, згідно з чинним законодавством, будь-яке державне підприємство зобов’язане проводити тендер для того, щоб здійснити закупівлю необхідної продукції або обладнання. Це призвело до того, що у багатьох приватних підприємств з’явилося значно більше великих клієнтів, і що вони цілком можуть отримати серйозні замовлення від державних організацій. На даний момент політика є такою і державні організації просто не можуть ігнорувати ці правила, так як це чітко прописано у чинному законодавстві.

 Завдяки нововведенням, статистика почала показувати куди більше замовлень з боку державних організацій, а значить є сенс говорити і про загальне зростання економіки, так як вся система була виведена на світло. Якщо раніше сектор державних закупівель був чимось абсолютно засекреченим і доступ до неї мали лише обрані, то тепер будь-який бажаючий може познайомитися з історією таких угод, а також в режимі онлайн переглянути всі актуальні тендеру і навіть поборотися за право стати виконавцем. Зробити це можна за допомогою спеціальної акредитованої майданчики tender.uub.com.ua, яка допоможе будь-якому підприємству увійти в сектор державних закупівель і випробувати свої сили.

Закупівля меблів також не є винятком і в системі ProZorro можна регулярно знайти такого роду замовлення

При чому абсолютно необов’язково вони будуть мати суму від 200 тисяч гривень, там регулярно можна зустріти і менші суми. Так що будь-яке підприємство зможе знайти для себе підходящий замовлення незалежно від своїх масштабів. Тим не менш, тендеру привабливі саме тим, що там цілком реально зустріти дуже великі замовлення з боку державних організацій. Якщо говорити про меблевої індустрії, то найбільшими замовниками, згідно зі статистикою, є державні структури, діяльність яких пов’язана з медициною або освітою. Саме ці сектори стали інтенсивно розвиватися завдяки запровадженню відповідних реформ, а також регулярно вимагають певного оснащення, в тому числі і меблів.

Відповідно, якщо Ви володієте компанією, яка займається виробництвом або реалізацією меблів, то цілком резонно звернути свою увагу на майданчик Прозорро і оцінити перелік тамтешніх пропозицій у цій сфері. Насправді, є сенс навіть регулярно її відвідувати, щоб постійно бути в курсі поточних пропозицій і зуміти вчасно відреагувати, взявши участь у Вас цікавить тендері.