Ми — найкраща комьюнiтi в сферi моди та парфумiв

Ідея прикрашати особи не нова. Першим її провідником був Олександр Маккуїн: на осінньому шоу 1997 року Стела Теннант вийшла на подіум з металевим декором на обличчі. У різні роки Маккуїн прикрашав особи моделей аплікаціями з пір’я і крилами метеликів. Якими б авангардними і незвичайними не виявлялися ці прикраси, це була демонстрація НЕ сили, але уразливості.

Наступний виток експериментів з face jewellery трапився в 2012 році: Пітер Філіпс, директор по макіяжу в Chanel, для проморолика створив дзеркальну мозаїку на обличчі моделі Інгуна Бутані, а трохи пізніше замовив в майстернях Lesage для шоу Chanel «ювелірні» смужки для інкрустації брів. Сьогодні вони здаються милим архаїзмом.

На новий рівень ідею прикрашати особи вивела Пет Макграт, яка в 2015 році для осіннього шоу Givenchy наклеїла дівчатам на вилиці, щоки і чола зухвалі брошки з арсеналу вуличних гангстерів чола. Тоді багато хто угледів в цих образах вплив FKA twigs, однією з тих наднових зірок, що не шукали способи сподобатися публіці, а пред’являли себе світу без ретуші.

Останнім часом на показах Iris van Herpen Couture і Area моделі виходять в складних металевих масках, а Соланж Ноулз на обкладинці свого альбому When I Get Home постає з футуристичним декором на обличчі.

Ювелірні прикраси такого роду — більше не маска, за якою ховається героїня, а спосіб підкреслити власну силу, красу і сміливість бути собою.

Таємна церемонія пройшла 7 вересня в заповіднику Santa Lucia Preserve в колі близьких родичів друзів. До речі, серед запрошених були і колеги по серіалу «Зачаровані» Брайан Краузе і Дрю Фуллер.

У ЗМІ також з’явилася інформація про четверту вагітність актриси. Але ніяких офіційних коментарів з цього приводу вона не дає.

Цей шлюб стане третім для Холлі Марі Комбс. Зірка вже була одружена з Брайаном Тревіс Смітом, потім за монтировщиком Девідом Донохью, якому народила трьох синів. З Майком знаменитість познайомилася в 2016 році, і вже в 2017 році зробив коханій пропозицію руки і серця. Кільце з діамантом актриса опублікувала в своєму Instagram.