Правильне зниження ваги за допомогою фруктової дієти буде корисним не тільки для фігури, але і для оздоровлення всього організму. Фрукти багаті клітковиною, вітамінами, стимулюють зниження артеріального тиску, знижують ризик розвитку раку і діабету. І звичайно ж фрукти сприяють схудненню.

Найсмачніша дієта – фруктова дієта

На думку дієтологів, мало сліпо слідувати будь-якій дієті, для того щоб скинути вагу. Значиму роль тут відіграє психологічний момент, який повинен сформувати намір у відмові від однієї групи продуктів і збільшення споживання інших. Тільки такий підхід принесе позитивний результат в позбавленні від зайвої ваги. Вчені провели дослідження, вони розділили жінок на 2 групи.

Перша група дотримувалася дієти з високим споживанням фруктів, а друга група знижувала вагу за рахунок зменшення кількості вживання в їжу свого звичайного раціону. В результаті, дівчата з першої групи втратили зайву вагу в 3 рази більше, ніж жінки з другої групи. Загальновідомо, що всі хто боряться з надмірною вагою, вживають в свій раціон жирні і висококалорійні продукти, і якщо тільки обмежити їх споживання, то результаті в зниженні зайвої ваги не буде ніякого. Секрет криється у виборі корисних продуктів харчування, які дозволять не відчувати голоду і нарешті, зайва вага буде йти.

  1. Правило 1. Звичайно на початку дієти ласунам буде важко відмовитися від шматка пирога, кожен раз, коли з’являється таке бажання на допомогу прийдуть смачні і корисні фруктові десерти, з меншим вмістом калорій, ніж будь-яке інше блюдо.
  2. Правило 2. При появі почуття голоду протягом дня можна з’їдати яблуко, сушені фрукти. Таким чином у вечірній часом не буде терзати нестерпний голод.
  3. Правило 3. Якщо пізно ввечері захочеться перекусити, то можна насолодитися десертом із заморожених фруктів.
  4. Правило 4. Потрібно замінювати негативні звички в харчуванні на нові звички здорового способу життя. Таким чином, потрібно замінити звичний перекус протягом робочого дня бутербродом на корисний грейпфрут, або спочатку з’їсти грейпфрут, а потім бутерброд (хоча навряд чи він полізе після фрукта).
  5. Правило 5. Сніданок повинен складатися з йогурту з шматочками фруктів або фруктового салату, можна зварити кашу з сухофруктами, обов’язково склянку соку.
  6. Правило 6. Миска з фруктами повинна бути завжди напоготові, якщо раптом охопить почуття голоду. Звичайно ж, зміна раціону харчування повинна проходити м’яко і поступово, щоб організм не зазнав стресу.

Адже заставу в успіху залежить і від настрою, який відчуває жінка під час дієти. Тільки гарний настрій сприяє гарному і довгостроковому результату в зниженні ваги. На перш, ніж приступати до будь-якої дієти потрібно обов’язково звернутися до фахівця, щоб з’ясувати чи підходить цей режим харчування для організму. І якщо ніяких протипоказань не виявлено, сміливо приступати до оздоровлення.