Уроки драматичного мистецтва: модна помада осені

Макіяж з акцентом на губи — вічна класика осені. Художники з макіяжу безумовно щось знають: чим ближче сезон тренчей і дощів, тим сильніше спокуса нафарбуватися насиченою помадою винного відтінку. Дивіться, як носили драматичний макіяж губ на модних показах осінь-зима 2019/20, і вибираємо найбільш вдалі відтінки сезону.

Вино — потрібний референс в пошуках того самого відтінку помади. І колір, і гра переливів в келиху, і густота, і легкий відблиск, ніби крізь скло, — все це ключові слова, які допоможуть визначитися з вибором. Красиві (ось прямо дуже красиві) відтінки помади вийшли у всіх головних гравців ринку.

Ми ні на що не натякаємо, але матова шкіра в цьому сезоні — просто ідеальний компаньйон для такої помади. На час можна відкласти хайлайтер — нехай відпочине після сонячних літніх днів і нестримного макіяжу.

3 вересня в Instagram-акаунті Кім Кардашьян з’явився знімок, на якому вона сидить на підлозі в обнімку з Вінні Харлоу, одягненої в прозорий чорний комбінезон. Крім того, в серії опубліковані знімки нової продукції KKW x WINNIE, серед яких — палетка матових і блискучих тіней, блиск для губ в трьох відтінках і хайлайтери. «Я дуже рада анонсувати мою колаборації KKW x WINNIE. Я обожнюю і поважаю Вінні Харлоу. Вона — втілення справжньої краси,» — поділилася Кім Кардашьян.

Розкриваємо секрети макіяжу з показу Lake Studio, партнером якого за традицією виступив Lancôme.

Нова колекція Lake Studio навіяна азіатською культурою Азії, а джерелом натхнення стали гравюри китайського художника Чжана Дацяня і образи дівчини-самурая. «Комфортна мода і краса без жертв», — пояснюють свій задум дизайнери бренду Олеся Кононова і Анастасія Рябоконь