Ідеал жіночої краси існував у всі часи. У всіх країнах і епохах були свої особливі риси та вимоги до зовнішності жінки. Вони часто різнилися і були абсолютно протилежні. Довгий час формує остаточний образ ідеальної жінки.

Ідеал жіночої краси

Між іншим, перший хто придумав форми « 90-60-90» був Леонардо да Вінчі, який математичним шляхом підрахував і обчислив форми, якими повинна володіти ідеальна жінка. За зразок було взято статуя Венери.

Ідеал жіночої краси завжди існував і був цінним надбанням кожної епохи. Однак чимала відмінність у побуті, правлінні, релігії і часу між епохами створило абсолютно різні ідеали. Ми представимо вам найбільш схожі ідеали з існуючих за всі часи.

Ідеал жіночої краси в Давньому Єгипті.

Досить близький до сучасного. У моді була піднесеність і витонченість жінок. На голову одягалися пишні і високі перуки, а очі яскраво підкреслювалися спеціальної сурмою. Гарними вважалися тонкі риси обличчя з мигдалеподібними очима.

Ідеал жіночої краси в Стародавній Греції.

Греки поклали початок сучасним канонам жіночої краси. Саме по скульптурам стародавніх греків в епоху Відродження створювалися нові скульптури. Фізичні параметри трохи змінилися, але в більшості залишилися незачепленими. Ідеальною була жінка, що володіє злегка округлими плавними формами.

Що таке ідеальна жіноча краса

Ідеал жіночої краси епохи Відродження.

Основні параметри залишилися від канонів стародавньої Греції. Вельми цінувалися біла аристократична шкіра і високий лоб, канони краси були наближені до іконописних. Зображення людини в мистецтві як мальовничому, так і літературному було дуже популярно в цю епоху. Незліченна кількість художників і скульпторів прагнули увічнити жіночу і чоловічу досконалість у своїх творіннях.

Ідеал жіночої краси Стародавнього Китаю і Японії.

У стародавній Японії жінки густо білили шкіру і густим чорним фарбували брови. У східних країнах жінки повинні були бути мініатюрними, важливо було що б і розмір ноги був якомога менше. Для цього жінки носили спеціальне стягуюче взуття, що не дає нозі рости.

Ідеал дівочої краси

Ідеал жіночої краси в Середні Віки.

Ідеалом вважалася пресвята діва Марія. Зображення людей було забороненим, вбрання драпіроване широкою тканиною, без натяків на силует, частини тіла закривалися. За зображення людей карали інквізицією – від відлучення від церкви до спалення на вогнищі. У вісімнадцятому столітті рясно оспівувалися дами серця лицарів – герцогині, королеви та інші жінки, що належать до знатного роду.

Ідеал жіночої краси в 20ст.

У моді була велика штучність – аристократичність, витонченість, блідість шкіри. Жінки носили складні зачіски, затягували торс у вузькі корсети. Жінка порівнювалася з породистим конем. Натуральність і природність свідчили про низьке походження.

Ідеал жіночої краси в наш час.

Зараз вся індустрія краси прагне до продовження юності. У моді юні стрункі красиві дівчата, чиї параметри наближені до 90-60-90. Велика увага приділяється особистості – талантам, комунікативним навичкам, почуттю стилю.