Торгово-ресурсна біржа UUB вже багато років продає конфісковані активи у банків-банкрутів і позичальників. Мала приватизація, нерухомість, автомобілі, одяг, ювелірні вироби та ювелірні вироби, енергетичні ресурси, різні товари, професійне обладнання тощо. Вони можуть бути конфісковані у особи на розсуд суду.

Щодня на фондовій біржі робляться сотні нових оголошень, в яких беруть участь понад 3000 учасників, серед яких звичайні українці, місцеві та міжнародні компанії та торговельні компанії. Вони можуть легко придбати конфісковане майно безпечно і прозоро. Співробітники електронної системи контролюють всю діяльність учасників сайту, щоб всі кроки відповідали встановленим нормам. Якщо хоча б один пункт буде порушений, учасник більше не зможе здійснювати ніяких транзакцій на сайтах біржі. Фахівці, волонтери і широка громадськість контролюють процес навіть на онлайн-аукціонах. Якщо учасник порушує умови аукціону, він може бути дискваліфікований. Система безпеки чітко функціонує, щоб обмін міг запобігти такі спроби, як шахрайство, бюрократія, дискримінація між учасниками і корупція.

Як взяти участь в інтернет-аукціоні «УУБ»?

Той, хто бажає взяти участь в онлайн-торгівлі за «Українську універсальну біржу», повинен виконати ряд кроків:

Новачкам електронної біржі може бути важко негайно орієнтуватися при створенні або проведення аукціону. На біржі є навчальні відео на YouTube-каналі біржі, пояснюють всі тонкощі системи досвідченими працівниками.

Також будь-який учасник обміну має можливість скористатися послугами особистого менеджера обміну. Він готовий цілодобово і без вихідних відповідати на питання клієнтів і допомагати сайту. Приймайте заявки за допомогою гарячої лінії, електронної пошти і бота Telegram.